Net Hesaplama (Sınav)

Net hesaplama, bir sınav veya testte doğru ve yanlış cevapların sayısını kullanarak öğrencilerin net sayısını hesaplayan bir araçtır.

10. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

10. sınıf takdir teşekkür hesaplaması, öğrencilerin başarılarına dayanarak takdir veya teşekkür belgesi alıp alamayacaklarının belirlendiği bir değerlendirme sürecidir.

9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

9. sınıf takdir teşekkür hesaplama, öğrencilerin başarılarının değerlendirilerek takdir veya teşekkür belgesi almaya hak kazanıp kazanmadıklarının hesaplanmasıdır.

Üniversite Not Ortalaması Hesaplama

Üniversite not ortalaması hesaplama, öğrencilerin aldıkları derslerin notlarını girmelerine ve bu notların ağırlıklı ortalamasını hesaplamalarına yardımcı olan araçtır.

Lise Mezuniyet Puanı Hesaplama

Lise mezuniyet puanı hesaplama, öğrencilerin lise eğitimleri boyunca aldıkları ders notlarına dayanarak mezuniyet puanlarını hesaplamalarına yardımcı olan araçtır.

Ön Lisans Başarı Puanı Hesaplama

Ön Lisans Başarı Puanı Hesaplama, adayların ön lisans notlarını kullanarak özgün bir başarı puanı oluşturan bir hesaplama aracıdır.

Vize Final Ortalama Hesaplama

Vize final ortalama hesaplama, öğrencilerin vize ve final sınavlarının notlarını, ağırlıklarını ve hesaplamalarını kolayca yapılmasını sağlayan hesaplama aracıdır.

OBP Hesaplama

OBP hesaplama, öğrencinin çeşitli derslerdeki performansının bir araya getirilerek genel akademik başarısını yansıtan, ders notlarının ortalamasına dayalı bir ölçüttür.

Okula Başlama Yaşı Hesaplama

Okula başlama yaşı hesaplama, çocukların eğitim sistemine kayıt olmaları için uygun yaş aralığını belirlemeye yönelik bir süreçtir.