Net Hesaplama (Sınav)

Net hesaplama, bir sınav veya testte doğru ve yanlış cevapların sayısını kullanarak öğrencilerin net sayısını hesaplayan bir araçtır.

12. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

12. sınıf takdir teşekkür hesaplaması, öğrencilerin başarılarına dayanarak takdir veya teşekkür belgesi alıp alamayacaklarının belirlendiği bir değerlendirme sürecidir.

11. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

11. sınıf takdir teşekkür hesaplaması, öğrencilerin başarılarına dayanarak takdir veya teşekkür belgesi alıp alamayacaklarının belirlendiği bir değerlendirme sürecidir.

10. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

10. sınıf takdir teşekkür hesaplaması, öğrencilerin başarılarına dayanarak takdir veya teşekkür belgesi alıp alamayacaklarının belirlendiği bir değerlendirme sürecidir.

9. Sınıf Takdir Teşekkür Hesaplama

9. sınıf takdir teşekkür hesaplama, öğrencilerin başarılarının değerlendirilerek takdir veya teşekkür belgesi almaya hak kazanıp kazanmadıklarının hesaplanmasıdır.

IELTS Puan Hesaplama

IELTS puan hesaplama, adayların IELTS sınavının dört bölümünden aldıkları puanları temel alarak genel puanlarını hesaplayan araçtır.

KPSS Öğretmenlik Puan Hesaplama

KPSS öğretmenlik puan hesaplama, adayların alan bilgisi, genel yetenek-genel kültür ve alan bilgisi testlerinden aldıkları puanların birleştirilmesiyle elde edilen hesaplama aracıdır.

KPSS Önlisans Puan Hesaplama

KPSS önlisans puan hesaplama, adayların genel yetenek-genel kültür ve alan bilgisi testlerinden aldıkları puanların birleştirilmesiyle elde edilen hesaplama aracıdır.

KPSS Ortaöğretim Puan Hesaplama

KPSS ortaöğretim puan hesaplama, adayların alan bilgisi testi ve genel yetenek/genel kültür testi puanlarını kullanarak KPSS puanlarını hesaplayan online araçtır.